Je mi třicet a jsem single přehled
Ilona Kleníková
![Je mi třicet a jsem single Je mi třicet a jsem single](https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316790/bmid_je-mi-tricet-a-jsem-single-U7q-316790.jpg?v=1539036748)
Od single nejen pro single Být single neznamená utrácet za drahé oblečení, trávit večery v barech a noci v náručích milenců. Když je vám třicet a jste single, musíte platit nájem jen z jednoho platu a jste sama na všechny starosti i radosti. O tom, co všechno musí vytrpět, než jí Vesmír konečně pošle do cesty toho Pravého, vypráví Julie Červená s lehkostí a humorem. Sloupky Julie Červené vycházely pět let v deníku Metro. Autorka Ilona Kleníková v nich popisovala útrapy single života, když je vám třicet a všichni kolem vás jsou šťastně zadaní. Nedává návod, jak to změnit, ale na příběhu inspirovaném vlastními zážitky ukazuje, že to možné je.... celý text
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Je mi třicet a jsem single. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (15)
![hlavajda93 hlavajda93](https://www.databazeknih.cz/img/users/empty.jpg?v=1446561771)
![4 z 5 4 z 5](img/content/ratings/4.png)
S těmito sloupky jsem se potkala už v deníku Metro a už tam mě zaujaly svou vtipností, takže když jsem v knihovně objevila tuto knihu hned jsem si ji půjčila a udělala jsem dobře. Psáno vtipnou formou se sebeironií. Ve spoustu sloupcím jsem se s kamarádkou našla a pobavila se.
![Mondaika Mondaika](https://www.databazeknih.cz/img/users/empty.jpg?v=1446561771)
![3 z 5 3 z 5](img/content/ratings/3.png)
Jednoduchost. Lehkost. Čtivé. Pro zkrácení chvilek značka ideál.
Nenadchlo, ale neurazilo.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Je mi třicet a jsem single v seznamech
v Právě čtených | 1x |
v Přečtených | 88x |
ve Čtenářské výzvě | 26x |
v Doporučených | 1x |
v Mé knihovně | 17x |
v Chystám se číst | 24x |
v Chci si koupit | 3x |
Autorovy další knížky
2016 | ![]() |
2006 | ![]() |
Ideální kniha na dovolenou. Příběhy jsem jakožto dlouholetá single žena hltala, jelikož většina ze zážitků autorky mi byla vlastní. Některé příběhy byly čistě vtipné, některé trochu k zamyšlení. Konec knihy mě moc potěšil a autorce její štěstí přeji, poslední příběh mě vyloženě dojal. Doporučuji jako odpočinkovou četbu.