Je tohle vůbec láska? přehled

Je tohle vůbec láska? https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421935/bmid_je-tohle-vubec-laska-HL9-421935.png 3 29 29

Věk mezi čtyřicítkou a padesátkou je směšný, zjišťuje Bea. Jednou se cítí mladá a k nakousnutí, a pak se zase přihlásí návaly horka a výkyvy nálad. A navíc ji odkopl přítel kvůli mladinké holce. Frustrace dosáhne vrcholu, když se její 64letá matka Rossi a 19letá dcera Mona vytasí s novými milenci – a oba jsou v Beině věku. Bea se rozhodne, že poprvé zkusí být šťastná bez mužů. Pak se ale objeví Theo, který je na první pohled ten naprosto nepravý, ale způsobuje jí jeden nával horka za druhým. Tři ženy tří generací hledají lásku – a nacházejí ji tam, kde by ji nejméně čekaly.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Wie heiß ist das denn? , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Je tohle vůbec láska?. Přihlašte se a napište ho.

Sidheag2
02.10.2023 5 z 5

U mě dobrý.
Jasně, že přitažený za vlasy, ale to se u téhle literatury dalo čekat.
Pro mne to byla pohoda a relax. Hlavně změna žánru. Nenáročné pro paměť, jen oddechovka.
Nic jsem neočekávala a byla jsem mile překvapena. Četlo se to skvěle a hlavně jsem se u toho i zasmála. Což je u slaďárny bonus. Bylo tam i dějové “napětí, které autorka udržela v podstatě až do konce. A to jsem si chvílemi myslela, že už vím, jak to dopadne A k mojí radosti se to zase zamíchalo a dalo se číst dál.

babystar
05.03.2022 3 z 5

Příběh o hledání sebe sama i o tom, jak se vypořádat se syndromem "opuštěného hnízda". Když to vše zvládnete na výbornou, tak přijde i ta pravá láska. Milé bylo to, že zde vystupovaly některé postavy z románu "Udělám ti ze života peklo", Na druhé straně to pro mne nebyla taková zábava jako ve dříve čtených knihách autorky.

Madi
04.03.2022 odpad!

Dala jsem to k části, kdy Theo přijde do opery v rozervaných džínách a smokingu a Bea si vychvaluje jak je cool. Dál už to nejde.
A jakože nazývat svojí dceru broskvičkou, kočičkou a koroptvičkou???

Knižní novinky (6. týden)

02.02.2020

Kniha Je tohle vůbec láska? v seznamech

v Právě čtených1x