Jediný unikl přehled

Jediný unikl https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36098/bmid_jediny-unikl-y6a-36098.jpg 4 56 56

Podtitul: Hrdina mise „Bravo two zero“ vypovídá Chris Ryan se narodil roku 1961 nedaleko Newcastlu. V šestnácti nastoupil jako dobrovolník k letce „C“ 23. pluku Special Air Service. Následovala léta výcviků a akcí s 22. pravidelným plukem SAS. Účast na mnoha protiteroristických a bojových akcí jako člen přepadových komand a odstřelovač. Tím ale životní příběh tohoto muže nekončí...... celý text

Válečné Biografie a memoáry Vojenství
Vydáno: , Naše vojsko

The One That Got Away , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jediný unikl. Přihlašte se a napište ho.

KudrlinkaM
27.04.2024 4 z 5

Špatný překlad, ale dobrá kniha. Typický Chris Ryan.
Doporučuji.

Patrik02
10.03.2021 5 z 5

Syrové. Bez příkras. Přesně taková je tahle kniha. Chris Ryan je hlavní postavou příběhu, který si v bohem zapomenuté krajině prošel tím nefalšovaným peklem na zemi, a to jak fyzickým, tak i psychickým.
Zdá se až neuvěřitelné, co vše lidské tělo i duch dokáže vydržet, i když následky si Chris nejspíš ponese do konce svého života.
Opomenu-li již několikrát zmiňovaný překlad, nemohu jinak, než 5/5

Venda32
02.08.2020 5 z 5

Knihu jsem četl až Konečná stanice od Andyho McNaba, dalšího člena Bravo Two Zero. I proto jsem si říkal, jak se mi bude Jediný unikl líbit. Vždyť Chris Ryan "nebyl v zajetí". Musím přiznat, že opak byl pravdou, knihu jsem přečetl v podstatě na jeden zátah. Vynikající.
Jedinou chybou bylo neuvěřitelné množství chyb v textu. Ale to není problém autora knihy

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jediný unikl v seznamech

v Právě čtených2x