Jednohubky pre dušu přehled

Jednohubky pre dušu
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477157/bmid_jednohubky-pre-dusu-MWS-477157.png 5 2 2

Nie je to obyčajná kniha, je to aktuálny bestseller,dôležitý skutočný príbeh pre každého človeka. Princípy z knihy pomôžu vidieť život z nadhľadu, privedú k pochopeniu, že život je vlastne jednoduchý. Kniha sa stane poradcom pri rôznych myšlienkových nastaveniach a pomáha v ťažkých životných situáciách získať iný pohľad. Viete v čom je táto kniha výnimočná? Každý príbeh je aj sfilmovaný,takže okrem tlačenej verzie získate aj video-verzie príbehov. Práve preto si túto knihu zamilujú aj tí, ktorí radšej pozerajú, ako čítajú.... celý text

Biografie a memoáry Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Peter Urbanec

Jednohubky pre dušu , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jednohubky pre dušu. Přihlašte se a napište ho.

ditul
12.11.2021 5 z 5

Úžasná knížečka, která nesmí chybět v knihovničce. Každý den jsem si četla po jednom příběhu, aby mi nesplynuly v jeden a budu se ke knížce ráda často vracet.
*Laskavost není povinnost, je to naše rozhodnutí.
*Lidé většinou důvody svého neštěstí a nespokojenosti hledají ve svém okolí, místo aby je hledají sami v sobě. Hledají viníka. Zde platí pravidlo: pokud chceme změnit svůj život, začněme od sebe samých. Převezměte osobní zodpovědnost za svůj život, nelitujte se, odpusťte si minulé chyby a začněte znovu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jednohubky pre dušu v seznamech

Autorovy knížky

Peter Urbanec