Jehla přehled

Jehla
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118519/jehla-118519.jpg 4 149 149

Již podruhé můžete sledovat životní osudy mladé dívky přezdívané Pusinka. Z drogové závislosti se tentokrát Pusinka dostala. Před ní se otvírá možnost žít normálním spokojeným životem po boku milujícího partnera, s dítětem, po kterém oba toužili Ale jak dlouho dokáže Pusinka vzdorovat myšlenkám na bývalou volnost, jak dlouho dokáže udržet pod kontrolou své nové úniky do světa drog? Neschopnost překonat stereotypnost partnerského života ji žene do opětovné drogové závislosti, dostává se až na hranici života a smrti. Prostřednictvím sugestivních obrazů, situací i prostředí, v nichž se Pusinka ocitá, se nám odkrývají zákoutí, kam je dovoleno nahlédnout jen zřídkakdy. Pusinka si znovu skutečně sahá až na dno.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jehla. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (22)

Ka-čí
27.02.2024 5 z 5

Už je to skoro 20 let co jsem četla oba díly jak Pusinku tak i Jehlu a dodnes si pamatuji oba díly,o drogách jsem toho přečetla dost,ale každá kniha má něco do sebe a u těchto knih mě bavilo,že člověk se díky dalšímu dílu dočte jak příběh a život hlavních postav plynul dál. Tyto knihy bych dala na všech školách jako povinnou četbu

čef
25.03.2022 4 z 5

O zneužívání drog už toho bylo tolik řečeno, napsáno a nafilmováno, že se už asi nedá napsat nic nového. Tady se autor snažil popsat kousínek života jedné nešťastnice s blbounkým přítelem, kteří v tom jednou na plný plyn a kromě barevných scén ze života lidského odpadu nic nového nevymyslel a také nemohl. Čtení je to krátké, názorné a tak by se možná hodilo ke vzdělání těch mláďat, které ještě ani netuší, jaké je fetování život ničící svinstvo.

Meggie7
05.10.2020 3 z 5

zajímavý děj propletený drogama a sexem čerpán skutečný příběhem odehrávající se u nás

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jehla v seznamech

v dalších seznamech1x