Jen láska je skutečná přehled

Jen láska je skutečná
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407605/bmid_jen-laska-je-skutecna-2iU-407605.jpg 5 88 88

2. vydání Neuvěřitelné svědectví o tom, že naši milovaní nás nikdy neopustí... Ve filmech, v románech, ale i v životě si lidé občas slibují lásku „dokud nás smrt nerozdělí“.

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ekniha , Metafora

Only Love Is Real: A Story of Soulmates Reunited, 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jen láska je skutečná. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

pani_ari
28.07.2023 5 z 5

Trochu bojuji s tím, že tato kniha je až moc velký ezo, ale i tak musím přiznat, že mi naprosto přetransformovala můj životní názor. Jestli má každý člověk svého osudového autora, tak pro mě je jím rozhodně Brian L. Weiss.

Martina1725
30.12.2021 5 z 5

Opravdu zajímavé. Asi zajdu taky na nejake sezení.

Kackatlacka
29.08.2021 5 z 5

Pokud věříte v minulé životy, nebo jste jogín/buddhista/milovník eza... To je jedno... Najdete se tu. Ta knížka je úžasná a doktoru Weissovi věřím každé slovo! A pokud nevěříte v minulé životy, tak nemusíte. Autor tuhle myšlenku nikomu nenutí. Dokonce sám přichází s myšlenkou, že je možné, že vzpomínka na minulý život je fantazie, kterou mozek vytváří jako takovou berličku pro vysvětlení, uchopení a následné vyřešení různých traumat, strachů a jiných neduhů, které nás trápí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jen láska je skutečná v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x