Jen láska může způsobit zázrak přehled

Jen láska může způsobit zázrak
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178482/bmid_jen-laska-muze-zpusobit-zazrak-178482.jpg 5 6 6

Nádherný příběh mladého hinduisty ,který uvěřil v Ježíše Krista, a dnes káže po celém světě , vyučuje o modlitbě a půstu. Jeho osobní svědectví-doplněno i fotografiemi z dětství v Indii a i kopie uzdravených lidí- lékařských zpráv . Při jeho modlitbách byly uzdraveny 1000-ce lidí i mnozí vzkříšeni z mrtvých- vše lékařsky doloženo. Nyní žije v USA.... celý text

Duchovní literatura Náboženství Příběhy
Vydáno: , Logos , KMS - Křesťanská misijní společnost

Only Love Can Make a Miracle , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jen láska může způsobit zázrak. Přihlašte se a napište ho.

rados
17.10.2013 5 z 5

JEDNA Z NEÚŽASNĚJŠÍCH KNIH CO JSEM KDY ČETL:-),pravdivý příběh hinduisty , co uvěřil v Ježíše Krista a ten ho obdaroval mocí velkých zázraků. Chavda chtěl Bohu sloužit a ten ho poslal mezi nevyléčitelně nemocné děti a chtěl ať se za ně modlí a postí... poté mu Bůh začal ukazovat konkrétní děti za které se má po půstu modlit a ty byly uzdraveny. V knize jsou fotky z dětství z Indie a fotokopie lékařských zpráv i úmrtního listu chlapce vzkříšeného z mrtvých.
Povzbudivé a následováníhodné. Vřele doporučuji:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jen láska může způsobit zázrak v seznamech

Autoři knihy

Mahesh Chavda