Jiskření v Benátkách přehled

Jiskření v Benátkách
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542960/bmid_jiskreni-v-benatkach.jpg 4 5 5

Kateřina má chlapů po krk. Rozhodně netouží se s někým seznamovat. Na poznávacím zájezdu do Benátek, kam vyráží s dcerou Kačenkou, to naštěstí nehrozí. Nebo ano? Dalibor má před svatbou. Jako vdovec a otec malé Adélky je rád, že konečně našel ženu, která dceři nahradí matku. A pak jede s dcerou do Benátek a potkává Kateřinu. A všechna jeho rozhodnutí berou za své...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jiskření v Benátkách. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Danago
24.08.2024 5 z 5

Pohodové čtení ideální na léto. Ale je to opravdu velice krátká jednohubka, k přečtení za jedno odpoledne na pláži nebo u bazénu. Samozřejmě je to romantika s lehkým náznakem erotiky. Milé je , že v příběhu hrají důležitou roli i dvě holčičky, které se spřátelí stejně jako jejich rodiče. Celý příběh se odehrává na krátké dovolené v Benátkách, které na vás z děje dýchnou svojí atmosférou. Ten kdo někdy Benátky navštívil určitě ocení takový příjemný návrat zpět a nebo vás kniha navnadí je navštívit. Ale že potkáte svou osudovou lásku, to vám opravdu slíbit nemůžu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jiskření v Benátkách v seznamech

v dalších seznamech2x