Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jóga pro děti: I. díl. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Filomena1961
06.10.2024 5 z 5

Knížka stále aktuální a je úžasná v tom, že obsahuje jógové cvičení pro kojence, děti předškolního a školního věku. Součástí je fyziologie a pohybová výchova, cvičení na správné držení těla, nácvik hlubokého dýchání. Každé cvičení je podrobně rozepsáno, co ovlivňuje, jaké mohou být kontraindikace, rovněž jednotlivé cviky doprovází fotografie a nákresy. Dětem cvičení zpestřují říkanky, relaxační a rehabilitační pohádky. V poslední kapitole si dokonce děti hrají na zvířátka, rostliny a věci. V závěru knihy doporučení, jak by měl člověk žít. Cvičení lze použít nejen pro prevenci, ale i pro korekci správného držení těla a zlepšování celkového zdravotního stavu. Jóga nezahrnuje jen fyzická a dechová cvičení, ale učí nás také relaxaci, koncentraci, kázni, sebeovládání a zklidňuje naši mysl, snižuje napětí a stres, posiluje sebedůvěru a sebevědomí. Kniha je perfektně propracována a upevňuje v dětech správné návyky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jóga pro děti: I. díl v seznamech