Samotář přehled

Samotář
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263060/bmid_john-milton-samotar-5n1-263060.jpg 3 19 19

John Milton série

John Milton, zatrpklý profesionální zabiják a nejnebezpečnější agent zvláštní skupiny, se rozhodl, že se zabíjením končí. Jenže z této organizace nikdy nikdo živý neodešel. Milton toto pravidlo ignoruje. Rázem je z něj nejhledanější uprchlík, ale i anonymní samotář, ovládající smrtelně nebezpečné dovednosti. Svou kůži nehodlá dát lacino…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Ghosts , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Samotář. Přihlašte se a napište ho.

albert19
30.10.2022 5 z 5

Kniha mě hodně zaujala a to tím, že od samého začátku, do konce knihy napínavé záplatky ze života špionů tajných služeb. Mohu jen doporučit. Až jsem byl smutný, že je tak brzy konec, neboť jsem se nemohl od čtení odtrhnout.

coolwater
01.03.2020 1 z 5

Slabý odvar rádoby thrilleru.

Iki1
27.10.2019 2 z 5

Naprosto průměrný špionážní thriller, naštěstí členěný do krátkých kapitol, aby se dal dočíst. Děj je lineární, bez překvapení pomalu bublá až do očekávaného a nepřekvapivého závěru. Dobrý konec signalizuje, že se jedná o pohádku pro přerostlejší kluky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Samotář v seznamech

v Právě čtených1x