Kalendář aneb Čtení o velkém korunovačním plese v pražském Nosticově divadle 12. září 1791 v časech Francouzské revoluce přehled

Kalendář aneb Čtení o velkém korunovačním plese v pražském Nosticově divadle 12. září 1791 v časech Francouzské revoluce https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75028/bmid_kalendar-aneb-cteni-o-velkem-koruno-Ag1-75028.jpg 5 4 4

Nové a aktualizované vydání knihy profesora Petráně, v níž na pozadí popisu korunovačního plesu císaře a krále Leopolda II. podal poutavý a zasvěcený obraz českých zemí i celé Evropy v době, kdy doznívaly josefinské reformy, zároveň se však od západu, z Francie, blížil revoluční příboj a s ním související společenské změny.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kalendář aneb Čtení o velkém korunovačním plese v pražském Nosticově divadle 12. září 1791 v časech Francouzské revoluce. Přihlašte se a napište ho.

Argony
21.03.2017

Četba pro člověka, který o té době něco ví. Jinak dost nepochopitelné. Volně navazuje na knihu Rebelie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kalendář aneb Čtení o velkém korunovačním plese v pražském Nosticově divadle 12. září 1791 v časech Francouzské revoluce v seznamech