Kámen vládců přehled

Kámen vládců
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335402/mid_kamen-vladcu-Ja0-335402.jpg 5 6 6

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kámen vládců. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Katulan
25.09.2022 5 z 5

Nádherná kniha, až se divím, že není víc známá. Poetický jazyk, romantický příběh...ráda se k ní vracím i po letech.

cibulka 8
29.05.2020 4 z 5

Kámen vládců volně navazuje na první díl - Sestru volavek. Já jsem tuhle knížečku objevila před lety v knihkupectví mezi knihami, které nikdo nekupuje a v obchodě leží už příliš dlouho. V tomhle případě je to velká škoda. Fantazijní svět staré báje, kde odvaha, láska a obětování se zvítězí nad záští a temnými silami, si pozornost určitě zaslouží.

Lomeril
28.02.2018 5 z 5

Na tuhle knihu jsem kdysi úplně náhodou narazila v budějovické knihovně a zaujal mě její barevný přebal. Ještě jsem netušila, co se stane. Poetický příběh se stal jedním z mých nejoblíbenějších a nesmírně ráda se k němu vracím. V srdci je to vlastně pohádka o princezně, která vysvobodí prince ze zakletí. Postavy nejsou černobílé, Plareša je někdy rozmazlená a nerozhodná, Lamart dovede být krutý, ale oba se snaží stát se někým lepším. Doporučuji všem romantickým duším, které se rády zasní nad krásnými slovy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kámen vládců v seznamech