Kapitolky o vojenskom umení přehled

Kapitolky o vojenskom umení
https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 706 706

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kapitolky o vojenskom umení. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (129)

n.ezn.amy
17.09.2024 5 z 5

Mistr Sun byl válečný stratég. V této knize perfektně popsal fungování a vedení bitev, ve které byl opravdu skvělý, ale navíc zde nejdete mnoho filozofických myšlenek týkajících se života a vzájemného soužití. Není to kniha, kterou přečtete jako román, je dobré jí číst pomalu a přemýšlet o myšlenkách a názorech autora a poznat co si z toho vzít do svého života.

Život-je-Růst
06.07.2024 4 z 5

Pěkné filozofická knížka, kterou velmi rychle a snadno přečtete. Určitě najdete dost věcí k zamyšlení, ovšem mnoho poznatku pro dnešní dobu jsem nerozklíčoval. Možná že když knížku přečtete opakovaně a pozorně, objevíte více metafor pro dnešní dobu.

Petr874
17.06.2024 3 z 5

Knihu jsem si pořídil čistě ze zvědavosti a také mě zaujala, že je sepsána (pro mne) ve velice netradiční formě.
V knize jsem našel mnoho poznatků které by mne samotného napadly a mnohokrát jsem je již použil. Ale zase tam bylo mnoho poznatků, které jsem při čtení nerozklíčoval a nedokázal jsem si je převést na dnešní dobu.
I přesto, že tyto vědomosti se shromažďují už již přes mnoho staletí, stále se mnozí nedokážou poučit z toho, co bylo.

Knize dávám symbolickou 3*

Knižní novinky (32. týden)

02.08.2020

19 knih, díky kterým už budete vědět skoro o všem

22.03.2017

Chceme-li vést útok, musíme vypadat neschopně; pokud chceme použít síly, musíme vypadat nečinně; pokud jsme blízko, musí to vypadat, že jsme daleko; pokud jsme daleko, má nepřítel věřit, že jsme blízko.

Kniha Kapitolky o vojenskom umení v seznamech

v Právě čtených43x
v Přečtených1 166x