Karel IV.: na Královské cestě s Dětskou operou Praha přehled

Karel IV.: na Královské cestě s Dětskou operou Praha
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/547187/bmid_karel-iv-na-kralovske-ceste-s-detskou-operou-praha.png 4 1 1

Patnáct zastavení na korunovační cestě českých panovníků sleduje i hudební stopy na jednotlivých historických místech.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Karel IV.: na Královské cestě s Dětskou operou Praha. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

milamarus
08.10.2024 4 z 5

Pro prvotní seznámení se s historií oněch míst, je to dobrá volba, neboť rozsah kapitol je (při počtu stran musí být) krátký. Ten, kdo knížku použije coby obrazového průvodce, bude též spokojen. Fotografií je uvnitř nespočet. // Kde je však mapa, která by dětem napověděla kudy jít? A zlákala je k odbočení, k dalšímu poznávání? Ta mi tu schází. Proto čtyři hvězdičky. Přidávám štítky, řadím mezi pragensie a těším se na další komentáře.

Vhodné pro patnáctou příčku letošní čtenářské výzvy, kdo stále hledá. Vhodné pro trénování čtení s porozuměním či k rozšíření slovní zásoby (univerzita, kejklíř, portál, relikvie, obležení, apoštol, baldachýn, kronika, žoldnéř, zvonkohra, aj.) // Líbilo.

---------------------------
CITÁT:
Chodilo se pěšky a jen povozy převážely těžké věci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Karel IV.: na Královské cestě s Dětskou operou Praha v seznamech

Karel IV., král a císař, 1316-1378 Pražský hrad průvodce pragensia