Kde se vzal Jan Čep přehled

Kde se vzal Jan Čep
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376108/kde-se-vzal-jan-cep-ucv-376108.jpg 4 1 1

Kniha zaznamenává vzpomínky, pohledy a postřehy z rodinného prostředí rodáka z Myslechovic, spisovatele a esejisty Jana Čepa. Obsahuje také přepisy rozhovorů a fotografie jeho blízkých. Autor, synovec Jana Čepa, přibližuje rodinné zázemí známého katolického spisovatele. Základem vzpomínkové knihy jsou vyprávění matky Jana Čepa, tedy autorovy babičky, zachycená nejen v psané podobě, ale i na zvukovém CD, které tvoří přílohu knihy. Kromě toho jsou tu ve zvukové podobě zachyceny i pozdravy Jana Čepa rodině, namluvené v pařížském exilu v r. 1968. Pečlivě utříděné informace o rodinných poměrech a nejbližších příbuzných katolického spisovatele mohou být užitečným doplňkem ke studiu jeho života. Dotisk r. 2006 (150 výt.)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kde se vzal Jan Čep. Přihlašte se a napište ho.

Ronnie68
04.04.2018 4 z 5

Kniha nebyla špatná, něco málo jsem se dozvěděla o Janu Čepovi zprostředkovaně, to, co jsem potřebovala

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kde se vzal Jan Čep v seznamech

životopisy, biografie vzpomínky