Kdo hledá, najde 2: Dopravní prostředky přehled

Kdo hledá, najde 2: Dopravní prostředky
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256155/bmid_kdo-hleda-najde-2-dopravni-prostred-256155.jpg 4 3 3

S barevnou knížkou plnou aut a vláčků jde učení nových slovíček samo! Knížka pomáhá rozvíjet postřeh a obohacuje slovní zásobu. Je plná všelijakých dopravních prostředků a strojů, které najdeme na souši, ve vodě i ve vzduchu. A na každé stránce se schovává maličký lvíček, kterého je potřeba objevit. Krásně ilustrované leporelo pro nejmenší čtenáře.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo hledá, najde 2: Dopravní prostředky. Přihlašte se a napište ho.

Briv
10.08.2022 3 z 5

* Náš tříletý syn miluje dopravní prostředky, takže obálka knihy se mu moc líbila, ale jednou si knížku prohlédl a vůbec jej nezaujala a hledaní jej v tomto podání nebavilo vůbec a to má jinak velmi rád.
Přiznávám, že mě také nenadchla, známe mnohem lepší a nápaditější hledací knihy.
3 * dávám za obálku, která sice dokáže zaujmout a za výrazné barvy, jinak je to velmi opakující se a bez nápadu.

muchomurka
13.02.2021 4 z 5

První hledací knížka se zvířátky měla větší úspěch, ale ani tato není špatná. Je zajímavé, kolik toho tematicky autor vymyslel, na to jsem byla zvědavá. A povedlo se.
Jsem ráda, že se nám ji podařilo sehnat a máme obě - zvířátka i dopravní prostředky.

oolinkaa
11.11.2019 5 z 5

Zajímavá barevná kniha , která nutí děti hledat dané obrázky . Jsou zde různá témata na téma doprava , syna kniha zaujala

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdo hledá, najde 2: Dopravní prostředky v seznamech

v dalších seznamech1x