Kdyby tak na mě někdo někde čekal přehled

Kdyby tak na mě někdo někde čekal
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137912/bmid_kdyby-tak-na-me-nekdo-nekde-cekal-fva-137912.jpg 4 254 254

Krátké povídky napsané úsporným, přesným (a silně pařížským) jazykem s krutým humorem a dokonale odpozorovanými detaily rozebírají mezilidské vztahy, které může definitivně zničit zdánlivě bezvýznamné zazvonění mobilního telefonu...

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Mladá fronta

Je voudrais que quelqu'un m'attende quelque part, 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdyby tak na mě někdo někde čekal. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (51)

Buchtičkajani
04.09.2024 2 z 5

Čteno kvůli čtenářské výzvě, ale už teď nevím o čem ty povídky byli.

viweb
15.08.2024 1 z 5

Za mě ne! Znovu se mi potvrdilo že Francouzi by neměli psát! Já nevím buď jsem to nepochopila co tím autorka chtěla říci nebo je to o ničem. Přečteno jenom kvůli ČV. Škoda 200 stran mého života!

8182
12.07.2024 3 z 5

Soubor povídek má nepopiratelné literární kvality - způsob vyprávění je podivně přitažlivě surový a novátorský. Kratší povídky mají švih, delší však postrádají tempo, hlavně ta předposlední (Klik klak). Celkově mi po přečtění nebylo moc dobře, v textech jsem pociťovala jakousi materiální vyprázděnost, krizi střední třídy a těžký ironický obraz světa, ve kterém asi nechceme žít.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdyby tak na mě někdo někde čekal v seznamech

v Právě čtených3x