Kečupová mračna přehled

Kečupová mračna https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270564/bmid_kecupova-mracna-wUF-270564.jpg 4 309 309

Patnáctiletá Zoe tráví noci neobvyklým způsobem: v zahradní kůlně píše dopisy Stuartu Harrisovi, usvědčenému vrahovi odsouzenému k trestu smrti, toho času v texaské věznici. Je přesvědčená, že jen on může pochopit její neobvyklý příběh. O jejím tajemství nemá nikdo v okolí ani zdání, přesto se rozhodla svěřit ho papíru, v naději, že tak odčiní své chyby.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (ČR)

Ketchup Clouds , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kečupová mračna. Přihlašte se a napište ho.

Fani
28.01.2024 3 z 5

Číst to když to vyšlo a mě bylo 17 jsem nadšená. Teď je to ze mě takovej průměr ale rozhodně to není chyba knížky. Je velmi zajímavé jak je celá psaná v dopisech od mladé dívky pro vězně odsouzeného na smrt. Jestli je ti pod dvacet, tak doporucuju

uzivatel2300
13.12.2023 3 z 5

Na to jak jsem si ze začátku knihy říkala meh, tak mě chytla za srdce. Zvláštní věk těch sedmnáct že? Všechno je tak nějak intenzivnější.

šneki
14.07.2023 3 z 5

Chtěla jsem číst mnohem dříve, ale nakonec jsem na ni nahodně narazila v Levných knihách. Je rozhodně poznat, že je určena pro mladší ročníky, ale stejně mě trochu překvapila některá témata. Celkově ale zápletka nebyla nic světoborného a forma dopisů vězňovi mohla být trochu lépe využita.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2014 - Edgar Allan Poe Awards (Best Young Adult (Nejlepší kniha pro mládež))

Kniha Kečupová mračna v seznamech

v Právě čtených3x