Kečupová mračna přehled

Kečupová mračna
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365778/mid_kecupove-oblaky-bRP-365778.jpg 4 309 309

Udělala jsem něco špatnýho. A chcete vědět to nejhorší? Ono mi to prošlo! Patnáctiletá Zoe tráví noci neobvyklým způsobem: v zahradní kůlně píše dopisy Stuartu Harrisovi, usvědčenému vrahovi odsouzenému k trestu smrti, toho času v texaské věznici. Je přesvědčená, že jen on může pochopit její neobvyklý příběh. O jejím tajemství nemá nikdo v okolí ani zdání, přesto se rozhodla svěřit ho papíru, v naději, že tak odčiní své chyby.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Slovart (ČR)

Ketchup clouds, 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kečupová mračna. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (70)

Gabriela_K
02.08.2024 4 z 5

Kniha se mi líbila. Byla čtivá, většina postav mi bylo sympatických. Byla i napínavá, zajímalo mě koho se tedy to tajemství bude týkat, část knihy jsem myslela tady toho, část jsem myslela někoho jiného.

Fani
28.01.2024 3 z 5

Číst to když to vyšlo a mě bylo 17 jsem nadšená. Teď je to ze mě takovej průměr ale rozhodně to není chyba knížky. Je velmi zajímavé jak je celá psaná v dopisech od mladé dívky pro vězně odsouzeného na smrt. Jestli je ti pod dvacet, tak doporucuju

uzivatel2300
13.12.2023 3 z 5

Na to jak jsem si ze začátku knihy říkala meh, tak mě chytla za srdce. Zvláštní věk těch sedmnáct že? Všechno je tak nějak intenzivnější.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2014 - Edgar Allan Poe Awards (Best Young Adult (Nejlepší kniha pro mládež))

Kniha Kečupová mračna v seznamech

v Právě čtených3x