Keď Henry stretol Zoe přehled

Keď Henry stretol Zoe
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351561/bmid_ked-henry-stretol-zoe-op3-351561.jpg 3 27 27

Keď Henry stretol Zoe... a Zoe Henryho, ani len netušili, že ich vzájomná príťažlivosť nie je celkom obyčajná. Spája ich totiž oveľa viac. Obaja stoja na prahu nového života a oboch ako ťažká stigma poznačila minulosť, na ktorú by najradšej zabudli. Henry opustil snúbenicu v deň svadby, stal sa najnenávidenejším občanom rodnej obce, a tak sa rozhodol začať odznova v Londýne. Zoe sa po fatálnej strate blízkeho človeka chystá odísť z Londýna, cestovať po svete a nájsť samu seba. Keby sa Henry a Zoe stretli pred rokom, všetko mohlo byť celkom inak. Lenže život má svoj vlastný plán, a tak sa stretnú sedem mesiacov po tom, ako sa ich svety obrátili hore nohami, a štyri mesiace pred tým, ako Zoe nastúpi do lietadla... Môže to byť ešte komplikovanejšie?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Plus

The Trouble with Henry and Zoe , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Keď Henry stretol Zoe. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
09.01.2024 3 z 5

Chtěla jsem zařadit jako knihu do letošní výzvy s tématem, kde si postavy povídají přes internet , ale tuším, že v knihovně najdu lepší.

Pěkný a odpočinkový humorný příběh. Události, které se ale v knize děly, popis ,kde zanechal nastávající svou žlutou tekutinu mi byl nejen nepříjemný
a nechutný včetně scény dalšího páru v posteli. Navíc bych jako autorka takové scény do žádné knihy nedávala. Maximálně obsadila do filmu, ale do knihy kterou si mohou přečíst i čtenáři na druhém stupni základky rozhodně ne. Odradilo mě to od čtení dalších knih autora.
K příběhu moc není co dodat snad jen, že jsem polovinu příběhu o dvou hlavních postavách, kde každý měl ze začátku svého partnera/ partnerku a pak nevěděl, co vlastně od života chce přeskakovat kvůli výše zmíněným scénám.
Kniha, když opravdu nemáte co číst.

mariela.elish
11.05.2020 2 z 5

Čakala som viac...
Niektoré opisy prehnane zbytočné, naťahovanie dejovej línie..

Parwana
08.12.2018

Skvělá oddechovka, nenáročné čtení na volný čas.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Keď Henry stretol Zoe v seznamech

Andy Jones