Klášterní recepty - sladké moučníky a dezerty přehled

Klášterní recepty - sladké moučníky a dezerty
https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88027/sladke-moucniky-a-dezerty-klasterni-recepty-88027.jpg 4 1 1

Klášterní zdi od nepaměti ukrývaly mnoho předpisů na netradiční, a přitom chutná jídla. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší sladké moučníky a dezerty, které se již po celá staletí připravují v mužských i ženských klášterech. Osladit si život je potřeba, a proto vám přejeme dobrou chuť.

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Sun

Gran libro de repostería y postres de conventos y monasterios , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klášterní recepty - sladké moučníky a dezerty. Přihlašte se a napište ho.

Atanone
16.08.2017 4 z 5

Krásně provedená kniha. Kromě tradičních krajových klášterních receptů se dozvíte i něco o historii některých klášterů a specifikách jednotlivých oblastí.
Recepty jsou zajímavé,některé doufám obohatí náš stůl.U některých jsem dumala nad ingrediencemi,o kterých nevím,kde bych je sehnala. A pro mě trochu mínus,že se kniha zabývá výhradně Španělskem. Uvítala bych recepty i z jiných zemí. Naše sestřičky jsou taky nějaké paní kuchařky,naše klášterní kuchyně by se těm španělským mohly rovnat-nebo je rovnou strčit do kapsy..jen kdyby to někdo napsal..
Pro někoho,kdo sbírá kuchařky,mohu doporučit. Já ji nejspíš použiji jako dárek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klášterní recepty - sladké moučníky a dezerty v seznamech