Kletba faraónů přehled

Kletba faraónů
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163403/kletba-faraonu-163403.png 4 2 2

Sbírka drobných historek, strašidelného vyprávění i zaručených zpráv o tajemných egyptských pyramidách, jejich záhadách, mumiích, kletbách a mystériích, zaříkávání, věšteb, proroctví, zaklínacích formulích aj. Je to vyprávění o tom, co všechno už se kolem pyramid přihodilo a jak strašně byli potrestáni ti (včetně vědců a egyptologů) kdo porušili jejich tajemství. Další kniha známého záhadologa se tentokrát zabývá Egyptem, zejména pak jeho pyramidami... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kletba faraónů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

oolinkaa
24.07.2013 4 z 5

Kniha je rozdělena do 3částí, první se zabývá přímo kletbou - úmrtími lidí, co našli hrobky, další kapilla Magie - zde se zase seznámíte s magií star. Egypta, co a jak používali, aby přivolali zlo, dobro..a poslední část vědci - zde je shrnutí, co doposud vědci zjistili, jak na to přišli apod.. Některé pasáže jsou špatně napsané, takže si k tomu člověk musí udělat klid, aby pochopil text!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kletba faraónů v seznamech