Holka, která zachránila Vánoce přehled

Holka, která zachránila Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525222/bmid_holka-ktera-zachranila-vanoce-653bf7ba00f9c.jpg 5 17 17

Kluk jménem Vánoce série

< 2. díl

Jestliže měla kouzla svůj začátek, mohlo by se stát, že jednou taky skončí? Je Štědrý den, ale malé kominici Amélii Darreckové není ani trochu do skoku. Trčí zavřená ve sklepení robotárny pana Plazila a pomalu ztrácí naději, že jí Otec Vánoce splní přání a vysvobodí ji. Jenže to byla právě ona, kdo v Otce Vánoce uvěřil jako první. A jelikož Amélie teď věřit přestává, jsou Vánoce v ohrožení. Proto ji Otec Vánoce musí najít. S pomocí elfů, osmispřežení sobů, královny Viktorie a taky jistého pána jménem Charles Dickens se ji vydává hledat. Je nejvyšší čas.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

The Girl Who Saved Christmas , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Holka, která zachránila Vánoce. Přihlašte se a napište ho.

Damaj
10.02.2024 5 z 5

První díl Kluk jménem Vánoce jsem si zamilovala, proto jsem se těšila i na Holku, která zachránila Vánoce. Opět je to knížka plná naděje a kouzel. Ale Kluk jménem Vánoce se mě chytl za srdce víc.

ElikaS
22.01.2024 5 z 5

Kluka jménem Vánoce jsem si zamilovala nejen já, ale i osmiletý syn. Tomu se líbil tak moc, že když jsem mu řekla o této nové audioknížce, doběhl do pokladničky a přinesl mi na ní peníze, abych mu jí hned koupila :)
Druhý díl jsme si společně užily od první do poslední minuty. Většinou to bývá tak, že druhé díly se těm prvním nevyrovnají. Tedy to rozhodně neplatí i druhý díl je skvělý. Jiný než ten první, ale skvělý!
Děti si na knížce najdou kouzelný příběh, který je naladí na Vánoce i humor. Dospělí krásné myšlenky a fantastickou oddechovou atmosféru, která ladí k předvánočnímu času.
Mimochodem knížka je perfektně načtená jako audiokniha!

ANDY28
09.01.2024 5 z 5

Tak rychle jsem ještě žádnou knížku nepřečetla, tohle je tak nádherný... A ta obálka a ty ilustrace! Prostě kouzlo.

Poslední gambit, Kéž bys tu byl a další knižní novinky (46. týden)

12.11.2023

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Kniha noci, Stín bohů a další knižní novinky (43. týden)

23.10.2022

Kniha Holka, která zachránila Vánoce v seznamech