Kniha anjelov: Obráťte sa na svojich anjelov s prosbou o duchovné vedenie, útechu a inšpiráciu přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507351/bmid_kniha-anjelov-y6D-507351.jpg 4 19 19

Kniha anjelov, inšpirujúci sprievodca históriou a poslaním anjelov, čerpá z tradičných aj mystických prameňov. Ponúka pohľad na osobité vlastnosti najobľúbenejších anjelských bytostí, na ich postavenie, funkcie, úlohy a prejavy (poslovia, sprostredkovatelia, ochrancovia či spoločníci). Takisto podrobne opisuje vyše tridsať obradov na získanie anjelskej pomoci vo všetkých oblastiach života. Môžete sa im venovať podľa toho, kedy a od ktorého anjela práve potrebujete pomoc. Na šiestich zapečatených stranách nájdete obrady vyznačujúce sa mimoriadnou účinnosťou a silou. ... 2. vydanie... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Ikar (SK)

The Book of Angels, 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha anjelov: Obráťte sa na svojich anjelov s prosbou o duchovné vedenie, útechu a inšpiráciu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

RendyaDav
17.01.2020 4 z 5

Kniha je průvodcem ve světě andělů....Ukazuje jejich vlastnosti , včetně archandělů , zvěrokruhu a planetární soustavy.
Každý si může najít svého anděla a žádat ho o pomoc či přispění...

moonchild
28.02.2014 5 z 5

Knihu mám ráda.Zkoušela jsem se podle ní obrátit na anděly a musím říct,že to fakt fungovalo.Stačilo jen chtít a věřit.

Lira
14.03.2013 3 z 5

knihu jsem našla náhodou v knihkupectví a bez velkého uvažování nad ní jsem si jí koupila. Je to kniha popisující anděli a jejich původ. Nemá nějak moc detailní informace, spíše jen jak co jde. A kniha je trochu chudá i nějaké informace jsou zbytečné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kniha anjelov: Obráťte sa na svojich anjelov s prosbou o duchovné vedenie, útechu a inšpiráciu v seznamech