Kniha zrkadiel přehled

Kniha zrkadiel
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329899/bmid_kniha-zrkadiel-2J6-329899.jpg 4 110 110

Do literárnej agentúry príde ukážka z rukopisu, v ktorom sa autor vracia k neobjasnenej brutálnej vražde z konca osemdesiatych rokov minulého storočia. Obetou bol prominentný profesor psychológie, ktorý sa zaoberal tajným výskumným projektom a pracoval s duševne chorými zločincami. Prečo musel zahynúť? Kto z jeho smrti profitoval?Autor rukopisu sľubuje, že záhadu vysvetlí, lenže potom zomrie aj on a zvyšok textu záhadne zmizne. Začne sa pátranie, do ktorého sa zapája čoraz viac ľudí. Po toľkých rokoch však už nik nevie, čo je pravda a čo výmysel, ktoré spomienky sú skutočné a ktoré len predstierané...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Pulbere neagra

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha zrkadiel. Přihlašte se a napište ho.

lusila
19.04.2023 5 z 5

"Spomienky sú ako guľky. Niektoré presvištia okolo a iba vás vystrašia. Iné vás zasiahnu a roztrhajú na kusy." Čo je pravda a čo je lož? To mi celý čas zamestnávalo hlavu, za mňa výborný príbeh.

evickakyticka
19.01.2022 4 z 5

Moc povedené. Přečetla jsem na tři zátahy a čtení mě bavilo. Škoda, že toho autor nenapsal víc.

Až dočtete, pochopíte nápis na obálce: Pravda jednoho je lží druhého.

ava.s
01.08.2021 5 z 5

4,5/5

Sice nejde o žádný masivně propagovaný bestseller, přesto by jich tato kniha polovinu strčila s přehledem do kapsy.

Na knihu jsem narazila náhodou, nevěděla jsem o co jde, jen to, že je to detektvika. Žádné přehnané očekávání jsem neměla a kniha mě opravdu mile překvapila. Přečetla jsem poznámku autora a pustila se do četby a musím říct, že tahle parádní začátek, kdy mě kniha vtáhla do děje jsem dlouho nezažila. Pak přišla druhá část a mírně zklamání, asi jsem měla jiné očekávání. Po pár stranách mě však opět rychlé vtáhla do děje.

Chytrá, příjemná a originální detektivka. Za mě rozhodně vydařené oddechové čtení, co není ztrátou času.

Velký knižní čtvrtek - 16. března

17.02.2017