Kolik smyslů máš?: Encyklopedie lidských a zvířecích smyslů přehled

Kolik smyslů máš?: Encyklopedie lidských a zvířecích smyslů
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540027/bmid_kolik-smyslu-mas-encyklopedie-lidskych-a-zvirecich-smys.png 5 3 3

Kniha poutavým způsobem vypráví o tom, jak fungují lidské smysly a jak se liší od smyslů zvířat. Věděli jste, že čich působí přímo na naši paměť, a proto v nás vyvolává mnohem starší vzpomínky než třeba to, co vidíme nebo slyšíme? Věděli jste, že kráva má asi 250 000 chuťových pohárků, člověk 5 000 a kuře pouze 30? Nebo víte, proč se říká, že vidět znamená věřit? Jde o naučnou, ale především zábavnou knihu, která vede děti k přemýšlení jak fungují naše smysly, jak a proč reagujeme na okolní vjemy. Pro zvídavé děti od 6 let.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Portál

Cat Eyes and Dog Whistles: The Five Seven Senses of Humans and Other Animals, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kolik smyslů máš?: Encyklopedie lidských a zvířecích smyslů. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

JanaDor
27.08.2024 5 z 5

Kniha je krásně ilustrována a text je umístěn dle obrázků do různých odstavců. Což působí hravě, ale srozumitelně. Celkově kniha je pestrá, barevná a chytrá. Dozvíme se spoustu věcí, což se dá od encyklopedie lidských a zvířecích smyslů, logicky očekávat. Je určena pro děti od šesti let. Věřím, že zaujme i rodiče. Nejvíce mě bavily informace o zvířatech, v čem vynikají. Prostě příroda je zázrak a nám nezbývá nic jiného, než ji s pokorou poznávat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kolik smyslů máš?: Encyklopedie lidských a zvířecích smyslů v seznamech

Autorovy knížky

2024  93%Kolik smyslů máš?: Encyklopedie lidských a zvířecích smyslů