Kolo štěstěny přehled

Kolo štěstěny
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484934/bmid_kolo-stesteny-iP2-484934.png 4 312 312

Rozvětvený příběh na pozadí dějin 19. století a barvitý kolotoč vášní, nenávisti, intrik a zločinů – Kolo štěstěny je dalším důkazem mistrovství celosvětového bestselleristy Kena Folletta. Windfieldskou školu, elitní anglický ústav pro nadějné mladé muže, zasáhne roku 1866 tragédie: jeden ze studentů se za záhadných okolností utopí. Jen několik žáků bylo události přítomno a pouze někteří vědí, co se skutečně stalo. Nikdo však netuší, jak osudově tato smrt propojí po následující tři desetiletí jejich životy – Edwarda a Hugha Pilasterových z vlivného rodu londýnských bankéřů, Mickyho Mirandy a Tonia Silvy z divoké jihoamerické Kordovy, jejich rodiny, přátele, lásky… a jak jejich vzájemné vztahy, náklonnosti a zášti zasáhnou do historie.... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: ekniha , Kalibr

A Dangerous Fortune, 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kolo štěstěny. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (59)

Luigi1
09.09.2024 4 z 5

Tak to sem si počet od první stránky to odsejpalo

kyssling
01.10.2023 4 z 5

Pěkný rozmáchlý román, Follett opět nezklamal, příběh odsýpá, člověku při sledování příběhu je kolikrát až zle jak má podlost a zlo navrch.

Arella
10.09.2023 4 z 5

První moje kniha od tohoto autora na doporučení a musím říct, že začátek byl velmi pozvolný. Poté jsem se ale začala a velmi se mi líbilo prostředí bankovnictví na konci 19.století v Londýně. Autor brilantně vykreslit postavy, příběh se zajímavě proplétal a já si knihu užila do posledních stran. Děkuji.

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Kniha Kolo štěstěny v seznamech