Koně - jezdectví, plemena, chov přehled

Koně - jezdectví, plemena, chov
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170560/kone-jezdectvi-plemena-chov-170560.jpg 4 3 3

Obsahově velmi bohatá publikace. Všeobecným údajům o koních jsou věnovány první dvě kapitoly, dalších sedm se týká ježdění a zbytek plemen. Návody na různé typy jezdeckého sportu jsou neobyčejně podrobné, názorné a odpovídají evropským pravidlům. Plemena jsou seřazena do tradičních skupin – ponyové, teplokrevníci, španělští koně, barokní, klusáci a mimochodníci, americká plemena, přírodní plemena, plnokrevníci a chladnokrevníci. Velice důkladně a solidně zpracovaná publikace obsahuje množství i málo dostupných informací. Zdroj: http://www.bux.cz... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Koně - jezdectví, plemena, chov. Přihlašte se a napište ho.

Sylvanas
08.02.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla za 4 dny (i když je to pořádných pár stránek). První důvod byl ten, že jsem byla nemocná a tudíž jsem na ní měla spoustu času, ale druhý byl ten, že koně prostě miluju, takže jsem hltala každý řádek jak nejrychleji jsem jen mohla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Koně - jezdectví, plemena, chov v seznamech