Konstrukce vznětového motoru pro užitkové automobily z hlediska současných a perspektivních požadavků přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442467/bmid_konstrukce-vznetoveho-motoru-pro-uz-out-442467.png 0 0 0

V užitkových automobilech se v dnešní době výhradně používají vznětové motory. Autor se věnuje konstrukci tohoto motoru z hlediska nových požadavků na výkon, životnost a snížení emisí a spotřeby paliva. Profesorská přednáška doplněná anglickým resumé. Vydalo České vysoké učení technické v Praze, Fakulta strojní, jako součást cyklu Profesorské přednášky (14/2009). Anglický název: Diesel engine design for commercial vehicles from the viewpoint of present and prospective requirements.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konstrukce vznětového motoru pro užitkové automobily z hlediska současných a perspektivních požadavků. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Konstrukce vznětového motoru pro užitkové automobily z hlediska současných a perspektivních požadavků v seznamech

Kniha zatím není zařazena v žádném seznamu (Přečtené knihy, Právě čtené,...)

Autorovy knížky

Celestýn Scholz
česká, 1942
2009  0%Konstrukce vznětového motoru pro užitkové automobily z hlediska současných a perspektivních požadavků
Skrýt reklamy