Kosti a kostry: Zvířata přehled

Kosti a kostry: Zvířata
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181558/bmid_kosti-a-kostry-zvirata-nge-181558.jpg 4 9 9

Kosti a kostry: ŽIVOČICHOVÉ je originální nová encyklopedie o zvířatech pro děti mladšího školního věku. Kniha nabízí široký výběr živočichů, obrázky jejich koster a informativní texty, z nichž děti načerpají spoustu vědomostí o svých oblíbených zvířatech. Poutavá publikace upoutá pozornost všech zvídavých dětí, je nejen plná faktů, ale i zábavně strašidelná. Umožňuje nakouknout pod kůži tak malým tvorům, jako je netopýr, i tak velkým živočichům, jako je lev. Zábava a poučení pro celou rodinu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosti a kostry: Zvířata. Přihlašte se a napište ho.

medlovice
31.01.2023 5 z 5

Hodiny a dny bych strávila u této knihy. Plná fotografií a obrázků , informací a kuriozit. Kdy tak obyčejný člověk uvidí kostru papouška ara , koně nebo tučnáka , ptakopyska , klokana a bobra

gfdsa123
02.02.2016 5 z 5

Krásná srozumitelná kniha pro děti plná obrázků a srozumitelného popisu, kterému porozumí i malé dítě. Mé tříleté dceři se moc líbí a dovede ke každé kostře přiřadit dané zvíře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kosti a kostry: Zvířata v seznamech

v dalších seznamech1x