Dvojitá pohroma přehled

Dvojitá pohroma
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477273/bmid_dvojita-pohroma-VZX-477273.jpg 4 3 3

Kouzelné koťátko série

< 4. díl

Kouzelné koťátko opět v akci! Pokračování oblíbené série pro malé čtenářky plné magie, přátelství a kouzelných zvířátek. Za Kim přijela na návštěvu sestřenice Mia se svojí perskou kočkou Bibi. Kim se na obě těšila, o to víc je teď zklamaná. Od jejich posledního setkání se hodně změnily a dělají všechno pro to, aby jí znepříjemnily den. Je z toho smutná, když ale u zahradní kůlny objeví malé koťátko, všechno se jako kouzlem změní k lepšímu.... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Double Trouble , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojitá pohroma. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel80373
06.02.2023

Knížka se mi velmi líbila, je lehká na čtení a má moc pěkné ilustrace. Také se mi líbilo jak tam spolu Mia a Kim trávili společný čas a hlavně ty zážitky, které spolu prožili. Určitě bych si tuhle knížku přečetla znova a ráda bych si koupila i další díly. Doporučuji!

MiraRunaway
05.12.2022 4 z 5

Krásná knížka s magickými zvířátky a sestřenicemi, které spolu tráví léto. Zajímavé vztahy a poučení o vztazích mezi dětmi.

Ishir
01.04.2022 3 z 5

Dobrodružství malého kouzelného koťátka.

Knižní novinky (36. týden)

05.09.2021

Kniha Dvojitá pohroma v seznamech