Rudolf II. – Spiknutí na císařském dvoře přehled

Rudolf II. – Spiknutí na císařském dvoře
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199935/rudolf-ii-spiknuti-na-cisarskem-dvo-199935.jpg 4 136 136

Život na dvoře císaře Rudolfa II. se točí kolem astronomů a alchymistů. Bára to všechno může poznat na vlastní kůži, protože ji kouzelný atlas přenese právě sem. Odhalte společně s Bárou spiknutí, které usiluje císaři o život, a zažijte skvělé dobrodružství.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rudolf II. – Spiknutí na císařském dvoře. Přihlašte se a napište ho.

Snílek1980
25.04.2024 4 z 5

Další báječné dobrodružství zvědavé a odvážné Báry. Knížky čtu na přeskáčku, ale vůbec to nevadí. Z téhle, stejně jako ze všech předchozích, jsem si odnesla spoustu zajímavých faktů z historie. Baví mě, jak se mi díky spojitosti s příběhem vybavují věci, které bych si ze suchopárných dějepisných knih nikdy nezapamatovala.

Kikulka97
15.07.2023 4 z 5

Další jednohubka. Zase trošku jinak postavený děj, pořád napínavé a milé čtení zaloené na skutečnosti a boření mýtů.

martin č.
09.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Asi nejlepší Bářin nástup na scénu, co jsem zatím četl. Doprostřed seance Jeronýma Makovského z Makové. To mne velmi pobavilo :-) Skoro jak Císařův Pekař a Pekařův císař.
Atmosféra renesanční Prahy je v knížce podobná té z Leonardovy renesanční Florencie. Průvodcem Báry tu tak stejně jako ve Florencii jsou až na sluhu Vávru vesměs skutečné osobnosti bohatého rudolfínského dvora. Škoda, že se tu neobjevili i další. Popis odívání či stravování opět velmi poučný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rudolf II. – Spiknutí na císařském dvoře v seznamech

v Právě čtených1x