Kouzlo stromů přehled

Kouzlo stromů
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405158/bmid_kouzlo-stromu-sag-405158.jpg 4 7 7

Kniha Kouzlo stromů je uceleným přehledem a vhodnou příručkou pro nováčky i pokročilejší zájemce o tuto tématiku. Výběr stromů je reprezentativní a jsou v něm zastoupeny stromy všech kontinentů a podnebí, takže nikdo nebude mít problém vybrat si svůj oblíbený strom. Orientaci usnadňuje abecední řazení, díky němuž je každému stromu věnována zvláštní kapitola, pojednávající o jeho specifických kouzelných schopnostech a nabízející praktický návod, jak jich lze využít.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouzlo stromů. Přihlašte se a napište ho.

Nelly
18.06.2021 3 z 5

Krásná knížka, ale ne pro mne. Jednak jsou tam hodně exotické stromy (a keře), které v našich podmínkách nerostou, a jednak je kniha víceméně primárně zaměřena na nižší, živelnou magii, která v některých rituálech, uvedených v této knize, může svádět až k černé magii (ovládnutí druhých). Ale někdo určitě ocení a možná i využije - neosobně, k dobru.

lenka7348
22.04.2021 3 z 5

Zajímavá kniha, hezky (i graficky) zpracovaná. Je ale pravdou, že vzhledem k původu autorky je více jak polovina uvedených stromů pro nás velmi exotická. Ale zase si člověk rozšíří obzory. :-)

sira
09.09.2019 5 z 5

Báječná kniha! Vzhledem k tomu, že autorka žije v USA, většina stromů, které popisuje, jsou místní:-) Tudíž pro Středoevropana ne až tak typické stromy. Každopádně energie nezná hranice, takže kdo bude chtít, může využít všechny informace v knize uvedené a seznámit se blíže třeba s baobaby:-) Já jsem nestihla ještě podrobněji prozkoumat stromy u nás rostoucí, takže jsem to brala jako inspiraci. Kniha je skvělá, hodí se určitě i jako dárek, je graficky vydařená.

Knižní novinky (13. týden)

24.03.2019

Kniha Kouzlo stromů v seznamech