Krajina v rukou barokního člověka. Lidé a krajina 16. - 18. století na východě Čech přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477276/bmid_krajina-v-rukou-barokniho-cloveka-l-wOf-477276.jpeg 5 3 3

Kniha je věnována baroknímu člověku - šlechtici a krajině jeho života. Krajině, která, ačkoliv doznala mnohých změn, dotýká se každodenně i nás. Stejně jako pro nás, i pro naše předky představovala krajina z jistého úhlu pohledu rámec života. Přestože člověk 19. a 20. století krajinu výrazně proměnil a velká část artefaktů vzniklých ve “dvou barokních staletích” zanikla, zůstalo po životě barokního člověka mnoho dokladů a stop. (Z předmluvy ke knize: Jiří Balský)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krajina v rukou barokního člověka. Lidé a krajina 16. - 18. století na východě Čech. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

martineden
22.07.2021 5 z 5

Nádherná publikace o barokní krajině, ale nejen o ní. Pro milovníky historie nezbytná pomůcka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krajina v rukou barokního člověka. Lidé a krajina 16. - 18. století na východě Čech v seznamech