Královna ničeho přehled

Královna ničeho
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542289/bmid_kralovna-niceho.jpg 4 1335 1335

Získat moc je snazší než si ji udržet. Jude na to přišla, když ji zrada krále Cardana připravila o všechno. Je však odhodlaná vybojovat zpět, co jí patří – a příležitost se brzy naskytne. Pokud chce zachránit život své sestry Taryn, musí riskovat návrat mezi víly a vyrovnat se s přetrvávajícími city ke Cardanovi. Ale Elfhame se mění, Říše stojí na pokraji války, a když je probuzená nebezpečná kletba, Jude musí volit mezi vlastní ctižádostí a lidskostí.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Queen of Nothing, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královna ničeho. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (227)

EjkaM
05.09.2024 4 z 5

(SPOILER) Jupí! Happyend se povedl dle očekávání. První půlka knížky stále plná dramatičnosti a originálních situací, druhá už směřovala k tradičnímu konci a už to nebylo tak strhující. Trošku mě sklamala smířlivost ke zrádcům. Vždyť jsou prý víly kruté a nemilosrdné a hle! Za necelý rok takový přerod?! Na romatiku jsem se už těšila, takže konečně aspoň trošku. Autorka zde ponechává velký prostor pro fantazii čtenáře. Série je povedená a určitě patří k vydařeným ve svém žánru.

Anele631
17.08.2024 3 z 5

Musím říct, že za mě byl poslední díl nejlepší. Velmi se mi líbí vývoj postav především Cardana, hlavně protože nemám ráda 100% správňáky. Je to pak nuda. Jinak poslední díl je jediný do kterého jsem se snadno začatla, předchozí dva díly se četly poměrně těžce a dost jsem přeskakovala. A samozřejmě děkuji autorce za happy end.

Tyna_Pav
16.08.2024 4 z 5

Epické. Mám výhrady, ale čtivost příběhu je hravě smetla ze stolu. Tady jsem fakt asi od strany 30 byla chycena a nepustilo mě to. Hlavní hrdinka je drsňačka. Autorka si moc nepotrpí na zbytečné popisy, mám pocit že prakticky to jediné co popisuje je oblečení a jídlo. Zbytek už je jen spousta děje a je to boží.

Neklidná růže a další knižní novinky (38. týden)

13.09.2024

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Knižní novinky (28. týden)

05.07.2020

Celý život jsem své srdce střežil. Střežil jsem ho tak, až jsem se začal chovat, jako bych žádné neměl. Doteď je to omšelé, zpustošené místo, prožrané od červů. Ale patří tobě. - Cardan

Slíbila jsem si, že když nemůžu být lepší, než jsou mí nepřátelé, proměním se v něco horšího. - Jude

Ať se mě všichni bojí, abych se už já nikdy bát nemusela. - Jude

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Královna ničeho v seznamech

v Právě čtených25x