Krásné a podezřelé přehled

Krásné a podezřelé
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458243/bmid_krasne-a-podezrele-j7z-458243.jpg 4 76 76

Svatba bývá šťastnou událostí a novým začátkem. Někdy se však může tak trochu zvrtnout, například když se zničehonic najde jeden svatebčan mrtvý, a hned čtyři ženy přispěchají s přiznáním, že ho zabily. Každá má své osobní problémy a některé z nich i tajemství ve své minulosti, ale proč by se všechny přiznávaly k vraždě? To vědí jen ony samy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Pretty Guilty Woman , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krásné a podezřelé. Přihlašte se a napište ho.

marketa1860
31.03.2023 2 z 5

Začátek slibný, těšila jsem se na oddechovou detektivku, kterou vlastně kniha do 2/3 je, ale závěr byl pro mě trochu zklamání.
Na svatbu kamarádky z vysoké školy se sjedou její přítelkyně a každá řeší svůj problém. Když dojde ke smrti muže, který se většiny z nich nějakým způsobem dotýká, dochází k podivným svědectvím o průběhu večera. Rozuzlení je slabší, konec nezajímavý.

Vesela_Veverka
03.02.2023 2 z 5

Kniha která se dá přečíst a za měsíc klidně znova. Je to totiž ten druh knížky kterou dočtu a v tu chvíli zapomínám. Nesourodá skupina žen, luxusní svatba jedna vražda, rozhovory s detektivem. Stará, bohatá bezdětná, chudá dětná. Která ho zlikvidovala? A co když to nebyla ani jedna?

Dámaskloboukem
02.12.2022 3 z 5

Zpočátku se díky dvěma vraždám čtenář domnívá, ze se jedna o detektivku. Dej je prokladam rozhovory vysetrovanych s detektivem.
Postupně tempo klesá a od detektivky se dostáváme spis ke společenskému románu pro ženy. Každá ženská postava si na něco stěžuje. Jedna nemá děti, té co je má schází peníze, další která sice děti nemá, ale neřeší to a má peníze, se trápí tím, ze ji chce opustit manžel…
All around the world je to všude stejné. Jakmile se nás sejde několik pohromadě, vždy se najde něco, co je v tom životě špatně :)

Knižní novinky (38. týden)

13.09.2020

Knižní novinky (9. týden)

23.02.2020

Kniha Krásné a podezřelé v seznamech

v Právě čtených4x

thrillery pro ženy