Krasojezdkyně přehled

Krasojezdkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519980/bmid_krasojezdkyne-64c297d434215.jpg 4 1046 1046

V zapadlém koutě Londýna učí bývalý špičkový drezúrní jezdec svou vnučku Sarah tak, jak to sám kdysi dělal v elitní jezdecké škole ve Francii. Když však do jejich života zasáhne katastrofa, čtrnáctileté Sarah nezbyde nic jiného, než aby se životem protloukala sama…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Horse Dancer, 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krasojezdkyně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (312)

Aileena
20.07.2024 4 z 5

Vcelku depresivní, poměrně natahovaný příběh naštěstí zakončený happy-endem. Alespoň něco!
Někdy od půlky mi hlavní hrdinka lezla trochu na nervy. Její pitomá řešení potíží s výmluvou, že se jí pravda nevyplatila?! Zkraje snad, ale když už o jejím hlavním problému pěstouni věděli a snažili se najít východisko...? Koulela jsem očima, jak může být čtrnáctileté děvče tak...grrr!
Coby francouzštinou nepolíbenému čtenáři mi zejména ke konci vadilo poměrně velké množství nepřeložených francouzských vět. Smysl textu moc neunikl, ale mně, jako poctivému čtenáři, to nebylo příjemné.
Celkově bych hodnotila třemi a půl hvězdami, vzhledem k oblíbenému tématu jsem se jako letitý koňák přiklonila ke čtyřem.

Ishir
29.06.2024 4 z 5

Je to smutný příběh plný emocí. Kniha se mi líbila, ale favoritem zatím zůstává její kniha Jako hvězdy v temné noci.

Ludmila91
15.06.2024 5 z 5

Nádherný příběh

Knižní novinky (18. června - 1. července)

18.06.2018

Knižní novinky (4.12. - 17.12.)

04.12.2017

Knižní novinky (20.11. - 3.12.)

21.11.2017

Myslím, že kdo se stane jezdcem, tomu narostou křídla

Kniha Krasojezdkyně v seznamech

v Právě čtených27x