Křehké vztahy? Viry a antiviry v manželství přehled

Křehké vztahy? Viry a antiviry v manželství
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375271/bmid_krehke-vztahy-viry-a-antiviry-v-man-xyD-375271.jpeg 2 2 2

Dnes se stále častěji hovoří o křehkosti párů. Dovoláváme se jí natolik, až se z ní postupně stává klišé, za něž se schováváme. Je ale pravda, že jsou současné páry slabší? Nebo se naopak děje cosi epochálního, takže můžeme říct, že jsou jistým způsobem „nuceny“ být samy sobě oporou, zárukou, záštitou, aby vytrvaly a dokázaly udržet fungující rodinu? Dnešní páry nebyly nikdy tak „málo křehké“, jsou naopak silné. K tomu, aby manželé svou lásku zachovali, jsou doslova nuceni bojovat jako o život. Musí se postavit intenzivním útokům jistých virů, které jsou produktem společenského prostředí, identifikovat je a vypěstovat si příslušné antiviry, a tak se zákeřným útokům virů bránit. Na konkrétních příbězích manželských párů může čtenář snáze pochopit, jak vzniká a jak se projevuje určitý virus a jak lze k němu nalézt „kompatibilní“ antivirus.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Křehké vztahy? Viry a antiviry v manželství. Přihlašte se a napište ho.

Chesterton
03.06.2019 3 z 5

Ale jo. Kniha je snad i smysluplná. Záleží na čtenáři. Je možno nalézt podporu vztahu. Chcete-li. Přišla mi trochu kostrbatá, ale snad je to tím, že mám něco načteno i odžito. Výhodou je asi stručnost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Křehké vztahy? Viry a antiviry v manželství v seznamech

Autoři knihy