Krize středního věku – Pohrajte si s osudem přehled

Krize středního věku – Pohrajte si s osudem
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458006/bmid_krize-stredniho-veku-pohrajte-si-s--LHO-458006.jpg 2 16 16

Jste žena středního věku. Máte manžela, dceru, úspěšnou kariéru… a neodbytný pocit, že vám něco chybí. Co s tím uděláte? Pošlete ženatému kolegovi esemesku se sexuálním podtextem? Pořídíte si tetování? Vyrazíte do nočního klubu? Utečete do ciziny? A co takhle další dítě? Nebo rozvod? Je to jen na vás. Vyberte si cestu, prokličkujte nebezpečným bludištěm krize středního věku a doufejte, že vaše hra s osudem skončí podle vašich představ. Nic hrozného se nemůže stát. Kromě manželství, kariéry a vlastní sebeúcty nemáte co ztratit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Gamebooky
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Create Your Own Midlife Crisis , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krize středního věku – Pohrajte si s osudem. Přihlašte se a napište ho.

EliskaD
13.02.2024 2 z 5

Zaujala mě představa gamebooku, který má jiný než fantazy námět. Škoda, že provedení nebylo úplně dějově promyšlené. Kniha patří do výprodeje, kde jsem ji ostatně také za cenu 29 Kč našla.

Lily101
30.06.2023 2 z 5

Nečekala jsem zhola nic a byla odhodlaná si knihu za 29,- přečíst a případně jí v rámci knihobudky poslat dále, což se nakonec bohužel asi stane.

Už u první volby jsem měla velké dilema. Nechtěla jsem se zachovat ani tak, ani tak, ale něco jsem zvolit musela. Zvraty ok, fakt asi trochu pubertální, ale nejsem ve středním věku, tak to neposoudím. Zkoušela jsem číst příběhů více, ale závěry byly nemastné-neslané a to mě na knize asi zamrzelo nejvíc. Chápu, že nelze ukončit v napětí a uzavřený konec je fajn, ale u první volby mi přišel závěr, který končil jen tím, co jsem měla dělat večer avíc nic. Druhý pak skončil již uzavřeně, ale také vlastně nijak.

Uděluji dvě obligatorní hvězdičky za snahu autorce i celému týmu podílejícím se na vzniku knihy (vč. českého překladu).

Bubulka
25.06.2023 odpad!

Přečteno asi za 10 minut, nejrychleji přečtená a ještě nejhorší kniha co jsem držela v rukách.

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Krize středního věku – Pohrajte si s osudem v seznamech