Špiónka, ktorej chutila koložvárska kapusta přehled

Špiónka, ktorej chutila koložvárska kapusta
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422891/bmid_spionka-ktorej-chutila-kolozvarska--RFo-422891.jpg 4 8 8

Do triedy prichádza nová spolužiačka. Volá sa Mathilde a je to Francúzka. Lenže sa s Lízou a jej kamarátmi vôbec nebaví, stále si niečo zapisuje do notesa, a vôbec je celá taká podozrivá. Ešte aby to tak bola špiónka! Treba to zistiť a prekaziť jej diabolské plány. Tu ide o budúcnosť celej školy! Humorný príbeh zo školského prostredia rozpráva jeho hlavná protagonistka Líza, ktorá si neberie servítky a všetko komentuje s úprimnosťou a bezprostrednosťou sebe vlastnou. Kniha pobaví deti od siedmich rokov, aj ich rodičov. Čo keď všetko bude nakoniec úplne inak, než sa zdá? To zistíme. Že sa pri tom krutoprísne nasmejete, to nie je žiadne špiónske tajomstvo.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Svojtka & Co

The Spy who Loved School Dinners, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Špiónka, ktorej chutila koložvárska kapusta. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Rozari
13.10.2021 5 z 5

Syn 7,5let si půjčil první dva díly v knihovně, přečetla jsem si první, abych věděla, o co jde a docela jsem se bavila, tak jsem rovnou šla na ten druhý a za mě dobrý
Líbí se mi, že když to jde, je to převedené do českých situací (Francouzka neumí moc dobře česky; nemáme francouzské peníze, jen české) - to vnímám jako fajn.
Kratší čtení pro začínající čtenáře. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Špiónka, ktorej chutila koložvárska kapusta v seznamech

v Právě čtených1x