Polibek nesmrtelnosti přehled

Polibek nesmrtelnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214429/mid_krvava-romance-1-polibek-nesmrtelnosti-214429.jpg 3 160 160

Krvavá romance série

Jako by nestačilo, že je Sára osamělá a nemá mnoho přátel, neustále ji navíc pronásledují hororové sny. Když na začátku školního roku nastoupí do Sářiny třídy nový kluk Dustin, její život se převrátí naruby.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Kuss der Unsterblichkeit, 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polibek nesmrtelnosti. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (27)

Mamka_cte
01.03.2023 5 z 5

Tuto sérii jsem měla v knihovně několik let a ani nevím proč jsem ji nečetla. Nakonec se mi série strašně dobře četla a celou jsem ji "zhltla" za tři dny. Knihy jsou takové tenké chuťovky s velkými písmeny.

Strany krásně ubíhají a stále se v příběhu děje nějaká akce. Nechybí tajemství, boj, láska, zápletka a ani nějaké to nadpřirozeno (upíři).
Knihy mi hodně připomínaly Upíří deníky a o to se mi to i více líbilo.

Hlavních postav bylo hafo.! A s žádnou jsem (k mému překvapení) neměla problém. Nejvíc se mi ale líbila May - pravá kamarádka, která si toho strašně moc prožila. Takovou kamarádku by měl mít každý.!
Příběh byl hlavně o Sáře a Dustinovi a jejich cestě k vysvobození, které samozřejmě skončí happyendem.

Doporučila bych tuto sérii pro nějakého nenáročného a mladšího čtenáře, který má rád trochu napřirozena. U této série si hlava krásně odpočine a nemusí se moc přemýšlet. Doporučuji.️

Veruu95
24.02.2019 odpad!

Hodně slabé. Zvláštní, skoro až divný styl psaní, pořádně nic se tam neděje... Přečetla jsem cca 140 stránek a pak jsem si řekla, že nemá cenu se dál trápit.

danyinsidebooks
17.06.2018 2 z 5

2,5*
Klišé vedle klišé. Ale úplná hrůza to nebyla

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Polibek nesmrtelnosti v seznamech

v Právě čtených1x