Kterak sejmout amatérského přírodovědce přehled

Kterak sejmout amatérského přírodovědce
https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57295/kterak-sejmout-amaterskeho-prirodovedce-57295.jpg 4 63 63

Úsměvné vyprávění o tom, jak autor s manželkou natáčel třináctidílný populární seriál o zvířatech celého světa.

Literatura světová Humor
Vydáno: , BB art

How to shoot an amateur naturalist

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kterak sejmout amatérského přírodovědce. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

Elea
26.10.2023 2 z 5

Jedna z průměrných až podprůměrných knih autora, po pravdě mě příliš nebavila, s prvními knihami autora ji nelze vůbec srovnávat. Musím souhlasit s předcházejícím komentářem, že pokud bych ji četla jako první, tak číst další knihy bych už určitě neměla zájem.

Lessana
25.01.2022 3 z 5

Keby som začala touto knihou od Durrella ako prvou od neho, predpokladám, že po ďalšej jeho tvorbe by som nemala dôvod siahnuť. Nedokázala upútať moju pozornosť ani v nej neboli prítomné tie prvky, pre ktoré mám autora rada. Dobre teda, že som ňou nezačala. Autor mi však "neodišiel z priečinka obľúbených", kde sa právom dostal pre iné tituly, len už teraz viem, že mal aj slabšie literárne chvíľky...

knihoun
26.05.2021 1 z 5

Za mě velmi slabé "veselé historky z natáčení". Když to srovnám s knihami o Korfu nebo Kamerunu, Jižní Americe, atd. které jsou prostě pecka, tak tady jsem měla problém najít něco, co by mě pobavilo nebo nějak jakkoli zaujalo. Jedině snad ty potíže s housenkami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kterak sejmout amatérského přírodovědce v seznamech