Kuchařka při onemocnění slinivky přehled

Kuchařka při onemocnění slinivky
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487298/bmid_kucharka-pri-onemocneni-slinivky-h5a-487298.jpg 4 3 3

Součástí je kalorická a biologická hodnota každého receptu. Tato kuchařka je určena těm, které postihlo onemocnění slinivky. Autorka vychází ze svých letitých odborných zkušeností dietní sestry (pracovnice IKEMu). Ač neopomíjí přísné dietní zásady, snaží se nemocným zpestřit jídelníček. Úvodem čtenáři najdou odborné slovo o této nemoci MUDr. Petra Wolha. Kapitoly se dále věnují výběru potravin, technologii při přípravě pokrmů a výměnným tabulkám potravin. V těchto přehledech si může každý pacient najít takovou potravinu, která přímo jemu bude vyhovovat. Vedle základních receptů na hlavní jídla, přílohy, saláty a moučníky, zde najdeme také vzorové jídelníčky na celý den.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kuchařka při onemocnění slinivky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Olous1
07.12.2021 5 z 5

Kdo má problémy se slinivkou,tak určitě doporučuji. Jednoduché recepty,ale hlavně dobré recepty. No bůček tam nenajdete:-). Jsem spokojená,za mě 100%.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kuchařka při onemocnění slinivky v seznamech