Kustód dávnoveku přehled

Kustód dávnoveku
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113120/kustod-davnoveku-113120.jpg 3 2 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kustód dávnoveku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Lenka4
05.08.2024 3 z 5

Text je hodně nevyvážený. Části, ve kterých se autor pokouší zprostředkovat odborný pohled na historii i současnost města a okolí, jsou suchopárně popisné a velmi nudné. Líčení chodu muzea a jeho svérázných zaměstnanců i návštěvníků je naopak živé a působí jako zachycení skutečné reality.

bondula
17.10.2014 3 z 5

Nie som si istý, že som pochopil všetko, čo chcel autor povedať. Chvíľami písané ako spomienky na starú Alma-Atu. Potom zas archeologická detektívka či dráma s KGB...
Knižka sa čítala celkom príjemne, atraktívne prostredie strednej Ázie, kam sa Rusi snažia natlačiť socializmus, kolektivizovať atď. pridáva na exotičnosti. Bolo to však na môj vkus príliš akési rozlietané, z každého rožka troška, do konca som nevedel, o čo presne v príbehu ide a záver mi to žiaľ nijak neobjasnil. Čítanie Ochráncu starožitností však za stratu času rozhodne nepovažujem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kustód dávnoveku v seznamech

v dalších seznamech1x