Kvak a Žbluňk se bojí rádi přehled

Kvak a Žbluňk se bojí rádi
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/4161/kvak-a-zblunk-se-boj-4161.jpg 5 170 170

Kvak a Žbluňk série

Zelený žabák Kvak a hnědý ropušák Žbluňk bydlí každý ve svém domečku se zahrádkou, ale rádi se navštěvují nebo chodí na procházky a na výlety. Když je venku zima a nevlídno, sedí pěkně v teple u krbu, pijí čaj a vyprávějí si strašidelné historky. A krásně se oba bojí. Celé dny jsou spolu a je jim tak moc dobře. Proč? Protože jsou nerozluční kamarádi. Ten, kdo už je zná z knížek Kvak a Žbluňk jsou kamarádi či Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc, je jistě rád znovu potká, a ten, kdo o nich ještě neslyšel, má právě teď příležitost se s nimi seznámit. A protože má knížka velká písmena, snadno ji přelouská každý začínající čtenář. S Kvakem a Žbluňkem se písmenek nikdo bát nemusí!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Days with Frog and Toad , 1979

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kvak a Žbluňk se bojí rádi. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
28.08.2023 5 z 5

Všechny knížky s těmito žabáky jsou skvělé. Tolik zábavy a ponaučení v tak krátkém textu.

Janizoun
27.07.2023 5 z 5

Krásné příběhy Kvaka a Žbluňka se dětem moc líbily. Kniha je i poučná a má moc pěkné ilustrace. Na první čtení je ideální.

annatyty
04.03.2023 3 z 5

Knížku čteme před spaním stále dokola. Ilustrace jsou moc pěkné. V příběhu se skrývá ponaučení pro dospělé i děti.
Bohužel si nejsem vůbec jistá, zda je kniha správně přeložena. Čím více ji čteme, tím více tam vidím chyb. Slovosled ve větách je na mnoha místech špatně a ještě nikdy jsem například neslyšela, že by někdo měl pevný spánek. Takže bohužel musím sama překládat, aby věty zněly česky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kvak a Žbluňk se bojí rádi v seznamech

v Právě čtených2x