Květinový ateliér víly Violky přehled

Květinový ateliér víly Violky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539462/bmid_kvetinovy-atelier-vily-violky.jpg 5 2 2

Violka je veselá vílí švadlenka a módní návrhářka. Jejím tématem jsou luční a lesní květiny, jimiž se u svých nápaditých modelů inspiruje. V poznávacích omalovánkách zve děti do svého ateliéru a nechává si poradit, jak ozdobit navržené šaty. Přitom vypráví zajímavosti o květinách, které se možná zdají být všední, ale při bližším pohledu se každá z nich stává jedinečnou. Vybízí tak ke kreativnímu myšlení, inspiruje k hledání krásy a vnímání detailu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Květinový ateliér víly Violky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

vvercaw
08.06.2024 5 z 5

Dcery jsou z knížek nadšené (ano, musíme ji mít dvakrát, protože si chtějí obě vybarvovat po svém). Mile mě překvapilo množství květin a informací o nich. Klidně bychom mohli knížku využít i jako herbář.

makacek
07.06.2024 5 z 5

Nádherně zpracována knížka pro děti. Zaujme uz předsádka, královské texty o jednotlivých kytičkách jejich zobrazení a následně to nejdůležitější - kytickove saty. A pozor, knížka je určená k tomu, aby se vybavila, tak máte-li dvě holčičky, chce to dvě knížky, nebo jako já si to nechate pro sebe.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Květinový ateliér víly Violky v seznamech

v Právě čtených1x