Lars mele maso přehled

Lars mele maso
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502623/bmid_lars-mele-maso-wF1-502623.jpg 4 131 131

Lars série

< 5. díl

BEN HLEDÁ SAMA. SAM JE MIMO MÍSU. LARS MELE MASO. Larsovi přátelé by se dali spočítat na prstech jedné ruky, nejsmolnější z nich se jmenuje Ben a právě se mu ztratilo dítě. Syn. Stokilový pořízek Sam, který se živí jako vyhazovač. Sam je nezvěstný, Ben propadá skepsi a Lars má jako obvykle všechno a všechny zachránit. Tentokrát je to ještě obtížnější než jindy, protože ho pátrání po Samovi přivede až k ilegálním zápasům, kde se nehledí na zlomeniny a krev teče přímo do kanálu. Jak se mezi rváče lépe infiltrovat, než svléct košili, prokřupat klouby a nasadit si chrániče zubů? Lars ovšem brzy pochopí, že v tomhle případě nevede cesta zpátky....... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lars mele maso. Přihlašte se a napište ho.

Květ
01.06.2024 5 z 5

Konec, šlus, poslední (zatím?) díl ze série s Larsem, soukromým očkem, který s humorem sobě vlastním řeší zapeklité případy. Stejně nerozbitný, sarkastický, poblíž Jacka Danielse se vyskytující a s krásnou slečnou v merku. Celá série se odvíjí v jednom duchu, je to v podstatě blbina, ale baví :)

Gibis
27.03.2024 4 z 5

Ještě o kousek nesmrtelnější a nerozbitnější Lars :) Baví mě ale, jak ze všeho dokáže vybruslit nějakým fíglem. Bezva odpočinkové čtení a nezbývá než doufat, že to nebude poslední díl.

witko
24.12.2023 4 z 5

Jestli to je poslední Lars tak mi bude docela chybět.

Řízných krimi románů s drsňákem Larsem je už pět!

05.10.2022

Nalezení, Poslední hřebík a další knižní novinky (37. týden)

11.09.2022

Kniha Lars mele maso v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x