Láska si ťa nájde přehled

Láska si ťa nájde
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110908/laska-si-ta-najde-110908.jpg 5 52 52

Láska si ťa nájde série

Americká spisovateľka Barbara Bickmorová, autorka románu Dotknúť sa hviezd, sa už celé roky teší priazni slovenských čitateliek. Medzi jej nezabudnuteľné diela, ku ktorým sa vždy rady vracajú, patrí nepochybne aj ľúbostný román Láska si ťa nájde – strhujúci príbeh výnimočnej ženy, ktorá odvážne čelí všetkým výzvam, čo pred ňu postavil život v drsnej austrálskej divočine, no popritom nezabúda ani na lásku...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Moon Below, 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska si ťa nájde. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (21)

jaroslava3809
22.08.2024

Nádherná kniha,starší ale překrásné čtení.O lásce ...O tom ,jak to dříve bylo těžké,a jak ženy neměli žádná prava,a některé z nich si je dokázali uhájit.....že vlastně mi máme v dnešní době všechno dříve a oni museli čekat na všechno šílenou dobu....ale ta kniha je krásná a kdybych v té době žila....chtěla bych dělat vse....co hlavní hrdinka,i když nevím zda bych na to měla sílu lidí na všechno dlouho čekali ....ale zase se o to déle těšili....vrele doporučuji všem

evask
22.10.2023 5 z 5

Sice červená knihovna, ale dobře vymyšlená. Hlavní hrdinka se dostává do svízelných situací, takže trnete, jak tohle dopadne.

Evaho73
16.10.2023 5 z 5

Vždy som mala rada dobrodružné historické príbehy ústrednou témou ktorých bolo osídlovanie nejakej divokej a nespútanej krajiny. Z toho vyplýva, že táto kniha bola pre mňa v každom smere fascinujúca. Musím autorku iba pochváliť, ako sa jej dômyselne podarilo spojiť fikciu s históriou a užívala som si príbeh, ktorý bol obsahovo vyvážený. Nebola tam prehnaná romantika a kochala som sa opismi jednak krásnej prírody ako aj drsného života novo usadlíkov, či už tých slobodných alebo z radov trestaneckých vysťahovalcov. Samozrejme romantická zápletka ulahodila mojej dušičke a príbehu neuškodila ani určitá dávka feminizmu.
Kniha "Pod Jižním křížem" je jedna z tých, ku ktorým sa budem chcieť ešte vrátiť.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska si ťa nájde v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x