Lásky jedné padesátky přehled

Lásky jedné padesátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504210/bmid_lasky-jedne-padesatky-Jua-504210.jpg 2 3 3

Autobiografický deník jedné ženy o milostných strastech a přešlapech. A o tom, jak přežít období hledání nového partnera a zůstat přitom pořád nad věcí. Je jedno srpnové ráno a Alena se vdává. Pro každou ženu je to začátek nové etapy s příslibem krásného života. Jenomže pak přijde tvrdá realita, kdy se přestane vznášet na obláčcích něhy a radosti a je jen na ní, jak se z té šlamastiky dostane. Musí zajistit nejen péči o dcery, o domácnost, ale hlavně se z toho všeho nezbláznit. Uvědomuje si, že ji každý vztah posune o kus dál, ale to ještě netuší, že ten největší kalibr na ni teprve čeká.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lásky jedné padesátky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

knihovna1
31.03.2023 4 z 5

Škoda, že měla knížečka jen 40% v hodnocení. Může odradit čtenáře. Je v ní typický život žen, jakou sama autorka byla a je. Aktivní, určitě šmrncovní žena kolem 50, ale bez mužskýho. Už zadaná v knize vypráví a popisuje své úvahy, zážitky, vzpomínky na dobu, kdy zůstala sama s dcerami, pak už i bez nich a hledala si k sobě parťáka, partnera, prostě muže, ale svých snů. Místy se při čtení pobavíte, někdy politujete a většinou pokývete hlavou, že to tak je. Trochu mi připomíná příběhy autorek Marcely Mlynářové a Haliny Pawlowské. Ale malilinko. Byla by i zajímavá knížečka od muže, jeho pohled na nás ženský. V některých případech je to stejný. Knížka má jemné ilustrace od Zuzany Bürger, které něžně ladí s autorčiným citlivým vyprávěním. Díky mému hodnocení už knížka nabyla 60%.

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022

Kniha Lásky jedné padesátky v seznamech

pro ženy

Autorovy knížky