Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy přehled

Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348294/bmid_ledove-kralovstvi-pohadky-z-arendel-GYC-348294.jpg 5 10 10

Osm nových příběhů z Arendelle, tajuplného království na úpatí Severních ledových hor! Anna s Elsou vám přinášejí osm báječných pohádek, které vás zavedou do Arendelle, tajuplného království skrytého na úpatí Severních ledových hor. V nových příbězích si přečtete, jak v Ledovém království oslavují narozeniny, jak Kristoffa přijala trollí rodina, o vydařeném pikniku, o soutěži o nejkrásnější ledovou sochu, o vymýšlení dárku pro kamaráda soba i o tom, jak Anna zvládá vladařské povinnosti.... celý text

Pohádky a bajky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Frozen Storybook Collection , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy. Přihlašte se a napište ho.

hippiesak
04.12.2023 4 z 5

Pěkné pohádky, krásné ilustrace, děj co má hlavu patu. Za mě OK. Pro děti do 1.-2. třídy ideální :)

adelkas
16.11.2022 5 z 5

Kniha je skvělá, ilustrace parádní. Mala nemohla usnout u ní, přečetla jsme celou knihu za jeden večer. Příběhy moc zajímavé , které nejsou ve filmů.

muchomurka
07.11.2022 4 z 5

Mně by stačila přečíst jednou a bylo by to fajn počtení s pěknými ilustracemi. Ale Bambulce se líbí hodně, čteme ji teď pořád dokola, takže ji asi budeme muset pořídit domů, protože ji nebude chtít vrátit do knihovny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy v seznamech

v dalších seznamech1x